
Світлодіодний вбудований світильник 20Вт Hopfen PA-R 20W 1900Лм 4500К Ø170x37мм у санвузол (ванну кімнату) у натяжну стелю
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03741
534,60 ₴
Показати оптові ціни- +380 (73) 439-01-09Lifecell
Вбудований світлодіодний LED світильник Hopfen (Estares) 20W 1900Lm 4500K PA-R LED 20W - один із найпопулярніших врізних світильників для санвузлів, ванних кімнат, прибираних під час монтажу в натяжній стелі. Виготовлений із легких матеріалів, простий у монтажі, економічний і довговічний.
- Потужність: 20W
- Напруга: 85-265В
- Тип світильника: врізний
- Матеріал розсіювача: матовий полікарбонат
- Світловий потік: 1900Lm
- Колір корпусу: білий
- Драйвер: В комплекті
- Колірна температура: Нейтральна 4500К
- Ступінь захисту: IP20
- Розмір: Ø170x37мм
- Вбудований розмір: Ø142мм
На ринку представлено багато варіантів світильників у цьому дизайні від різних виробників, що відрізняються кольором світіння, драйверами, світлодіодами. Так, трапляються варіанти на 20 Вт нейтрального світіння 4500К, також на 18 Вт холодного світіння 6000К. Відтінок світіння вибирається в залежності від переваг людини, але ми на своїх об'єктах використовуємо, в основному, світильники нейтрального світіння 8W, 13W і 20W, так як нейтральне світло рідко кому набридає з часом і все-таки створює більш затишну домашню атмосферу в приміщенні, але деякі замовники роблять свій вибір на користь холодного відтінку світіння. Тому тут вибір завжди залишається за Вами.
Завдяки вдалій формі пластикового розсіювача, натяжна стеля в санвузлі не залишиться затіненою, світло розподіляється рівномірно у приміщенні, що принципово виділяє їх серед світильників типу "downlight" спрямованого типу.
До комплекту входить світильник із вбудованим LED-драйвером (тому світильник під'єднується безпосередньо до мережі з напругою 220В) і інструкція з експлуатації (українською мовою).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Hopfen |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 20 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4500K |
| Світловий потік | 1900 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 17 см |
| Висота | 3.7 см |
| Основні | |
| Напруга мережі | 85~265 B |
| Користувацькі характеристики | |
| Врізний розмір | 145 мм |
| Термін служби | 50000 |
| Матеріал плафона, підвісок | Матовий пластик |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Посадкова глибина | 25 мм |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 534,60 ₴








