-1%Керована світлодіодна люстра BOOM 100W R Esllse біла Ø480х60мм з пультом і додатком для смартфону APP WHITE 220V IP20
- Готово до відправки
- Код: 00862
2 250 ₴
2 220 ₴
- +380 (73) 439-01-09Lifecell
Світлодіодний світильник (смарт люстра) Esllse BOOM 100W R - кругла люстра з пультом дистанційного керування та функцією АРР (управління зі смартфону IOS, Android).
- регулювання кольору освітлення з одночасним світінням жовтого та білого світла (технологія DOUBLE)
- управління яскравістю
- керування з настінного вимикача (нейтральне світло, холодне+тепле світло, тепле+холодне світло, нічник)
- корпус з алюмінію, розсіювач ПММА, пульт 2.4G, вбудований драйвер, кріплення на скобу
- колір корпусу: білий
- колір розсіювача: білий матовий
- термін служби 20 років (при роботі 6 годин на добу)

Поєднання теплого та холодного світіння, а також їх різні комбінації перевернуть Ваші уявлення про можливості сучасних технологій у галузі освітлення. Оптимальний для освітлення кімнати до 20 кв. У комплекті постачається пульт. Легкий та не нагрівається, підходить для всіх типів стель. Безпечний для зору, відсутність ультрафіолетового випромінювання, відсутність пульсації. Функція пам'яті, прошивка пульта та керування описано в інструкції до світильника. Відмінний подарунок на новосілля, мамі, татові, синові, доньці, родичам та друзям. Люстра підійде для інтер'єру дитячої, вітальні, зали, спальні, передпокою чи кухні, заміського будинку.
Характеристики Esllse BOOM 100W R-APP-480x480х60-WHITE/WHITE-220-IP20:
- Номінальна потужність: 100W
- Світловий потік: 10000 Лм
- Температура світла: 3000К-6000К
- Для приміщень площею: до 20 м2
- Ступінь захисту: IP20
- Кут розсіювання світла: 120°
- Індекс кольоропередачі, % Ra>80
- Напруга: 170-265V
- Матеріал корпусу: метал
- Тип розсіювача: білий матовий акрил
- Колір корпусу: білий
- Тип монтажу: накладний
- Кріплення: монтажна планка
- Робоча температура: -30°..+50°C
- Термін служби, годин: 50000
- Коефіцієнт пульсації, %: <0.5
- Тип світлодіодів: SMD
- Габаритні розміри: Ø480×60мм
- Комплект поставки: світильник, пульт ДУ, упаковка, комплект для монтажу, технічна документація
- Гарантія: 2 роки
- Торгова марка: Esllse (Estares)
- Країна-виробник товару: Китай




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність лампи | 100 |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 220 ₴












