-10%Світлодіодна LED лампа Feron R39 LB-739 4W Е14 4000K 320Lm 39х68мм нейтральне біле світло
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01819
59 ₴
53,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (73) 439-01-09Lifecell
Світлодіодна LED лампа Feron R39 LB739 4W E14 4000К - лампа для точкових світильників з патроном Е14 діаметром R39, світловіддача якої еквівалентна лампі розжарювання 35-40Вт. Має тривалий ресурс роботи, який становить близько 25000 годин.
- Формфактор: R39
- Цоколь: E14
- Напруга: 230V
- Потужність: 4W
- Світловий потік: 320Lm
- Колірна температура: 4000К (нейтральне біле світло)
- Індекс кольоропередачі, CRI: ≥80
- Кут випромінення: 120°
- Матеріал: алюміній+пластик
- Колір колби: матовий
- Розмір: ø39х68мм
- Сумісність з димерами: ні
- Клас енергоефективності: G
- Строк служби L70 B50: 25000 годин
- Виробник: Feron
- Країна: Китай
- Колекція: Standard
Лінійка світлодіодних ламп серії Feron Standard - це лампи середнього цінового сегмента, спрямовані на споживачів, що шукають гідну якість продукту і водночас помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений за новою технологією. В будові корпусу використовується спрощена алюмінієва форма і теплорозсіююча (теплостійка) пластмаса. Тепловий режим світлодіодів відповідає новій конструкції корпусу.

Матовий розсіювач дозволяє отримати м'яке розсіяне світло при високій яскравості. Збережені якісні світлові характеристики ламп "дорогих" серій. Енергоефективність ламп Standard становить 75-80 Lm/W.
Лампи оснащені IC-драйвером, який захищає їх від перепадів напруги, забезпечуючи стабільну роботу в діапазоні 150V-265V, світло без пульсацій. При перепадах напруги світловий потік ламп не змінюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Так |
| Кількість світлодіодів | 7 шт. |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 270 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 320 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Діаметр | 39 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма лампочки | R39 |
- Ціна: 53,10 ₴



