
Світлодіодний LED модуль 220В 28Вт МКС28 5000К Ultralight ремкомплект для світильника Ø230мм 2500Lm 165V-265V MKC-28W
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01866
178 ₴
Показати оптові ціни- +380 (73) 439-01-09Lifecell
Світлодіодні модулі на магнітах 220В 28Вт Ultralight MKC-28W білого нейтрального світла 5000K мають досить широке застосування завдяки підключенню безпосередньо до 220В і високій яскравості. Наявність магнітів дозволяє легко кріпити модулі на металеві поверхні, за рахунок чого їх найчастіше використовують для заміни люмінесцентних і світлодіодних ламп у світильниках з металевими основами (по суті, модуль - це ремкомплект для світильника або у люстру). Достатньо прибрати стару лампу і патрон, або світлодіодну пластину, і прикріпити модуль на магнітах, або на шурупи до основи. Таким чином, Ви отримаєте оновлений світильник зі змінним джерелом освітлення.
- Напруга: AC 165V-265V 50/60Hz
- Потужність: 28W
- Кількість світлодіодів: 36 LED
- Матеріал корпусу: Полікарбонат
- Світловий потік: 2500Lm
- Колірна температура: 5000K (біле нейтральне світло)
- Діаметр: Ø230 мм
- Висота драйвера: 20 мм

Replaceable module дуже часто беруть для заміни лінійок у світильники Feron AL534 20W, AL535 22W, AL536 18W, AL537 20W, AL588 24W, AL555 20W, AL579 18W, AL555 20W, AL560ARD 22W, AL533 20W та інші.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 180 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 28 Вт |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габарити | |
| Діаметр | 230 мм |
- Ціна: 178 ₴







