
Світлодіодна LED-лампа Feron LB-226 9 W G13 6400 K 750 Lm (для заміни люмінесцентних ламп Т8) 60 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 02779
109,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (73) 439-01-09Lifecell
Світлодіодна LED-лампа Feron LB-226 9 W G13 6400 K — це ідеальна заміна застарілим люмінесцентним лампам типу Т8.
До переваг даних ламп належать:
- млогове увімкнення (без затримок);
- рівне світіння без мерехтіння;
- тривалий термін експлуатації (25000 годин);
- істотна економія електроенергії (до 50% економії через проти з аналогічними люмінесцентними лампами);
- якісне глянсове скло, легкий монтаж (завдяки зручному поворотному цоколю 315°).
Це екологічні лампи — у них немає інфрачервоних и УФ випромінювання. Застосовуються для модернізації люмінесцентних світильників різних типів у адміністративних приміщеннях, школах, складських і виробничих приміщеннях тощо.
Зверніть увагу! Перед тим як встановити лампи, зі світильника необхідно прибрати стартер, дросель і конденсатор, оскільки в лампі вже встановлені всі необхідні для коректної роботи елементи. На один бік лампи подається "фаза", на інший — "нуль".
Є також інші варіанти заміни люмінесцентних ламп, а також світлодіодні світильники типу "балка" різною мощности и довжини.
Якщо у Вас виникнуть питання, телефонуйте,старайтеся допомогти!
З повагою, інтернет-магазин "Розсвіт" — все для освітлення!
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Струм споживання | 75 мА |
| Форма лампочки | Трубка |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 9 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Виробник | Feron |
| Колір світлодіода | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 26 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 750 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог люмінесцентної лампи | 18 |
- Ціна: 109,60 ₴





