
Світлодіодна LED лампа "свічка" Feron LB-720 4W Е27 C37 4000K (в бра, для підсвічування) 340Lm
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01513
41 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (73) 439-01-09Lifecell
Світлодіодна LED лампа "свічка" Feron LB-720 4W E27 - економне джерело освітлення, еквівалентне за світловіддачею лампі розжарювання 40 Вт. Має тривалий ресурс роботи, який становить приблизно 25 000 годин (це приблизно 15 років, якщо щодня використовувати лампу по 4 години). Лампа форми "свічка" C37 зі стандартним великим цоколем під патрон Е27. Може використовуватися як для основного освітлення, так і для декоративного підсвічування. Завдяки компактним розмірам часто використовується для заміни ламп розжарювання в люстрах і бра або в настільних світильниках.
Відтінки світіння Feron LB-720: білий теплий 2700К (ближе до лампи розжарювання) і білий нейтральний 4000К (ближе до сонячного світла). Необхідний відтінок світіння Ви можете вказати на коментарі до замовлення або наш менеджер уточнеть на телефоні під час підтвердження замовлення.
Корпус виготовлений з алюмінію й теплорозсіювальної пластмаси. На сьогодні це найнадійніша й найефективніша технологія охолодження світлодіодів. Литий алюмінієвий радіатор здійснює ефективне тепловідведення, а пластмаса завдяки високій тепломісткості, розсіює тепло. У такий спосіб забезпечується довгостроковий режим роботи чипів без втрати світлового потоку.
Матовий розсіювач із міцного полікарбонату дає змогу отримати м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 180 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Струм споживання | 40 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 340 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
- Ціна: 41 ₴

