
Світлодіодний світильник (лінійка) AVT 220В 30см CW 6000-6500K Plastic 220V 6Вт 400Lm 315*15*9мм планка матова біла холодна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01300
56,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (73) 439-01-09Lifecell
Світлодіодна лінійка (світильник) СП30-М AVT 220V 6W 30см білого холодного свічення 6000К-6500К у пластиковому матовому корпусі - чудове рішення для освітлення Вашого приміщення там, де необхідна економічна LED-підсвітка, але немає можливості встановити блок живлення з відповідною 12-вольтовою світлодіодною стрічкою.
- Потужність: 6W
- Напруга живлення: 185-265V
- Тип світлодіодів: SMD 3014 64шт
- Світловий потік: 400Lm
- Кут свічення: 120-140°
- Колірна температура: 6000-6500К
- Розміри корпуса: 315*15*9мм
- Довжина проводу: 190мм
- Ступінь захисту: IP20
В наявності може бути два варіанта відтінку світіння: білий нейтральний 4000К-4500К (ближе до сонячного світла) і білий холодний 6000К-6500К (ближе до люмінесцентних ламп). Необхідний відтінок світіння Ви можете вказати на коментарі до замовлення або наш менеджер уточнить на телефоні під час підтвердження замовлення.
За рахунок використання пластику в даному світильнику вдалося істотно знизити його собівартість. Компактний розмір дозволяє істотно розширити сферу його застосування.
Варто зазначити, що у зв'язку з використанням пластикового корпусу охолодження світлодіодів відбувається менш ефективно, ніж в алюмінієвому профілі, і в процесі роботи корпус значно нагрівається, тому рекомендується встановлювати дані планки там, де вони будуть використовуватися періодично, але не будуть постійно включені протягом доби. Це може бути підсвічування в кухню, коридор, офіс, гараж, комори і т. д.
В цілому, за відсутністю аналогічних настільки ж компактних світильників, що мають живлення 220В і низьку собівартість, ця світлодіодна планка є відмінним рішенням завдань по установці компактного і економічного джерела освітлення!
На сьогодні ми пропонуємо три розміри планок на 220В:
- на 30 см СП30-М 220 В (матова) и СП30-П 220 В (прозора);
- на 60 см СП60-М 220 В (матова) и СП60-П 220 В (прозора);
- на 100 см СП100-М 220В (матова) и СП100-П 220В (прозора).
За поточною наявністю товару на складі уточнюйте в наших менеджерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник накладний рухливий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Maysun |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість і тип світлодіодів | 64 SMD3014 |
| Довжина планки | 30 см |
| Колір пластику | Білий матовий |
- Ціна: 56,70 ₴







